На Волині консервні цехи готуватимуть до переробки березового соку

Управління лісового і мисливського господарства у Волинській області запланувало виконати ряд завдань на перший квартал 2016 року, зокрема - підготувати консервні цехи до прийому та переробки березового соку.

Управління у 2016 році запланувало забезпечити основним технологічним обладнанням консервні цехи, щоб ті без перешкод змогли приймати та здійснювати переробку березового соку. Про це розповів на відео-селекторній нараді начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко.

На перший квартал 2016 року управління запланувало забезпечити наступний напрямок, а саме заготівлю шишок сосни звичайної та її переробки на лісогосподарських підприємствах в обсязі -123 тони, а також планують отримати насіння в обсязі 1400 кг.

Окрім того, заради створення додаткових джерел надходження коштів в першому кварталі 2016 року планують провести підготовку консервних цехів до прийому та переробки березового соку.

Для безперебійного і вдалого виробництва березового соку, цехи варто забезпечити усіма необхідними допоміжними матеріалами, провести ремонт та підготувати основне технологічне обладнання.

Читайте також Лісогосподарська галузь Волині 59% коштів отримує від експорту деревини.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.01.2016 15:00
Переглядів430
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг