"Волиньвугілля" хочуть реорганізувати, щоб відійти від принципу "моя хата скраю"

Шахта №1 “Нововолинська”

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України думають над можливістю реорганізації волинських шахт.

Про це заявив голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик на оперативній нараді 3 жовтня.

Зі слів голови ОДА, планують внести зміни у структурний і штатний розпис шахт, побудувавши його таким чином, щоб усі керівники шахт стали заступниками генерального директора ДП "Волиньвугілля".

Крім того, гендиректор ДП "Волиньвугілля", імовірно, очолить шахту № 10 "Нововолинська".

Унаслідок таких змін, на думку голови ОДА, вдасться "закільцювати відповідальність і відійти від принципу "моя хата скраю".

Як зауважив Володимир Гунчик, таке завдання, погоджене з міністром енергетики Ігорем Насаликом, він уже поставив безпосередньо керівнику ДП "Волиньвугілля".

Крім того, зі слів голови ОДА, на робочій зустрічі у Міненерго вдалося узгодити план дій у зв'язку з признач нового в.о. генерального директора Волиньвугілля Олександра Зоріна.

"До 10-11 жовтня генеральний директор підготує доповідну записку, як передумову до плану дій. Протягом жовтня буде вироблено програму, яка після узгодження з Нововолинською міською радою та обласною державною адміністрацією буде винесена на розгляд Міністерства енергетики".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
03.10.2016 12:55
Переглядів455
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг