На Волині не вистачає шкільних автобусів

Гроші з обласного бюджету на закупівлю шкільних автобусів виділили, але їх на автозаводі "Богдан" тільки почали складати.

Важливим питанням є наявність достатньої кількості шкільних автобусів, які довозитимуть сільських дітей до шкіл. Про це розповів голова Ківерцівської районної ради Григорій Недопад 4 жовтня під час засідання інтерактивного прес-клубу щодо оптимізації малокомплектних шкіл на Волині.

Депутат Волинської обласної ради Ірина Вахович поцікавилася в начальника управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Людмили Плахотної, чому досі немає шкільних автобусів, на які з бюджету виділили 27 мільйонів гривень.

Людмила Плахотна повідомила, що загалом на купівлю автобусів спрямовано 54 мільйона з трьох бюджетів, а 27 мільйонів гривень – це освітня субвенція. Ці кошти в бюджеті були не розподілені, оскільки автобуси можуть придбати лише на умовах співфінансування.

"Отримавши на рахунок 52 мільйонів ми провели тендер і наприкінці серпня завершили тендера де, переможцем визначено автозавод "Богдан", переможцем ми здійснили проплату 30 % авансу і автобуси почали складатись", – пояснила Людмила Плахотна.

Нині проблему з доїздом сільських вчителів та школярів намагаються вирішити шляхом залучення приватних перевізників. Відтак, для таких потреб орендують 133 шкільні автобуси.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
04.10.2016 18:17
Переглядів894
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018 20-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг