На Волині не вистачає шкільних автобусів

Гроші з обласного бюджету на закупівлю шкільних автобусів виділили, але їх на автозаводі "Богдан" тільки почали складати.

Важливим питанням є наявність достатньої кількості шкільних автобусів, які довозитимуть сільських дітей до шкіл. Про це розповів голова Ківерцівської районної ради Григорій Недопад 4 жовтня під час засідання інтерактивного прес-клубу щодо оптимізації малокомплектних шкіл на Волині.

Депутат Волинської обласної ради Ірина Вахович поцікавилася в начальника управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Людмили Плахотної, чому досі немає шкільних автобусів, на які з бюджету виділили 27 мільйонів гривень.

Людмила Плахотна повідомила, що загалом на купівлю автобусів спрямовано 54 мільйона з трьох бюджетів, а 27 мільйонів гривень – це освітня субвенція. Ці кошти в бюджеті були не розподілені, оскільки автобуси можуть придбати лише на умовах співфінансування.

"Отримавши на рахунок 52 мільйонів ми провели тендер і наприкінці серпня завершили тендера де, переможцем визначено автозавод "Богдан", переможцем ми здійснили проплату 30 % авансу і автобуси почали складатись", – пояснила Людмила Плахотна.

Нині проблему з доїздом сільських вчителів та школярів намагаються вирішити шляхом залучення приватних перевізників. Відтак, для таких потреб орендують 133 шкільні автобуси.

Сподобалося? Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах Facebook,Vkontakte та Одноклассники.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
04.10.2016 18:17
Переглядів246
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
КУРС ВАЛЮТ
Пальне
 
Купівля
Продаж
Курс НБУ
1 USD
26.8 
27.2 
26.98 
1 EUR
28.28 
28.92 
28.62 
1 PLN
6.23 
6.82 
6.64 
Волинська обл.
Мін.
Макс.
iGas.com.ua
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг