Головний лісник Волині розповів про стратегію роботи галузі на внутрішньому ринку

В першому кварталі 2016 році Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства планує споживачам внутрішнього ринку реалізувати 102 тисячі метрів кубічних лісопродукції.

В управлінні лісово-мисливського господарства обіцяють, що цьогоріч їхня виробнича діяльність буде спрямована на ефективне використання лісового ресурсу. Про це розповів на відео-селекторній нараді 11 січня начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко.

На перший квартал 2016 року в Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства планують забезпечити відновлення та формування лісів на площі 3,8 тисячі гектара та догляд за молодняками 350 гектарів.

Також, згідно виробничої програми в першому кварталі 2016 року, планують заготовити 226 тисяч метрів кубічних деревини.

Як повідомив Олександр Кватирко, споживачам внутрішнього ринку необхідно реалізувати 102 226 тисяч метрів кубічних лісопродукції , в тому числі 33 тисячі – по загальному обсягу і 69 тисяч - по спеціалізованих торгах.

Окрім цього планують на державні лісопильні цехи відправити 94 тисяч метрів кубічних сировини для виробництва продукції.

Як підсумував головний лісівник області, виробнича діяльність управління лісового та мисливського господарства як і раніше буде зорієнтована на ефективне використання лісового ресурсу та забезпечення стовідсоткового електронного обліку деревини.

Читайте також Лісогосподарська галузь Волині 59% коштів отримує від експорту деревини.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.01.2016 08:44
Переглядів314
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг