У бюджеті Володимира "завалялося" 17 мільйонів

У бюджеті Володимира-Волинського залишається більше 17 мільйонів гривень неосвоєних коштів.

Ця сума складає близько 30 % коштів, закладених в бюджеті міста, – повідомляє Володимир Медіа.

Більше 1 мільйона не освоїли дошкільні навчальні установи міста, більше 2 мільйонів – загальноосвітні школи, близько 10 мільйонів – управління ЖКГ і будівництва міськвиконкому, більше 4 мільйонів – ЖЕК та орієнтовно 5 мільйонів гривень – КП "Полігон".

Всього, з урахуванням змін на 2016 рік, було затверджено більше 55 мільйонів гривень.

"Гроші вам дали, а ви не встигаєте їх освоїти! Ті, хто працює над бюджетом на наступний рік, обов'язково врахуйте цю "поквапливість" керівників цих установ та організацій… Може, їм не треба на наступний рік нічого виділяти, раз не можуть освоїти те, що їм дали", – зазначив на робочій нараді міський голова Петро Саганюк.

Деякі розпорядники та одержувачі бюджетних коштів знаходили відмовки: мовляв, у когось виникали труднощі з підрядчиками та під час користування системою закупівель ProZorro, комусь бракує робочих рук.

На ці виправдання міський голова відповів з гумором, мовляв, поганому танцівнику завжди щось заважає

У підсумку робочої зустрічі вирішили зібрати робочу нараду такого формату наприкінці жовтня, аби знову підсумувати обсяг виконаних робіт та засвоєння бюджетних коштів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
08.10.2016 10:22
Переглядів474
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг