На Волині стартує кампанія з обліку мисливських тварин

Щорічні роботи з обліку мисливських тварин проводитимуть у січні – лютому 2016 року.

Результати проведеної роботи будуть узагальнені та проаналізовані для подальшого використання лімітів добування диких звірів в області. Про це інформують у прес-службі Держекоінспекції.

Облік проводять для контролю за достовірністю даних під час проведення користувачами мисливських угідь обліку мисливських тварин у 2016 році та об'єктивного встановлення лімітів добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитних тварин та хутрових звірів у мисливському сезоні 2016 – 2017 роках.

Користувачі мисливських угідь повинні залучати представників Держекоінспекції у Волинській області до участі в проведенні обліків мисливських тварин.

У разі виникнення сумнівів у достовірності даних проведених обліків, можуть проводитись вибіркові контрольні заходи щодо обліку мисливських тварин силами користувачів мисливських угідь.

Держекоінспекція рекомендує звернути особливу увагу на відповідність фактичної чисельності зайця-русака до первинних матеріалів обліків за минулий рік.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.01.2016 18:55
Переглядів317
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-02-2018 24-02-2018 23-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг