На Волині сплачено 161 мільйон гривень Єдиного податку

До місцевих бюджетів Волині торік сплачено 161,2 мільйона гривень єдиного податку, що на 43, 4% вище від показників минулого року.

Найбільшу суму надходжень – понад 112,1 мільйона гривень, торік сплатили підприємці-фізичні особи, котрі працювали в умовах спрощеної системи оподаткування. Юридичні особи – спрощенці перерахували до місцевих бюджетів понад 25,5 мільйона гривень єдиного податку. 23,5 мільйона гривень – внесок до бюджету сільськогосподарських товаровиробників, які перебувають на четвертій групі платника єдиного податку, - повідомляє видання ВІП.

"Зростання сплати єдиного податку – наслідок комплексу заходів, які органи місцевого самоврядування спільно з представниками ДФС вживали для легалізації підприємницької діяльності. Якісне адміністрування та активна позиція керівників територіальних громад навіть в умовах мораторію на перевірки малого бізнесу додали десятки мільйонів надходжень", - зазначає в.о. начальника Головного управління ДФС у Волинській області Олександр Юристовський.

Як запевнив керівник волинських фіскалів, новий 2016 рік теж дає підстави для оптимістичного прогнозу щодо внеску спрощенців у бюджети громад. "Однак, для того, щоб очікування щодо зростання сплати єдиного податку стали реальним фактом, лідери територіальних громад повинні подбати про рівні конкурентні умови для діяльності легального бізнесу. А це означає, що всі підприємці повинні працювати прозоро, сплачуючи визначені законом платежі", - підсумував Олександр Юристовський

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.01.2016 11:31
Переглядів322
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг