Сайти державних установ Волині адаптують для незрячих

Державні адміністрації, а також їх структурні підрозділи, мають забезпечити доступ до офіційнийх веб-сторінкок користувачам з вадами зору та слуху до 1 січня 2017 року.

Відповідна вимога прописана в плані заходів щодо активізації роботи з питань забезпечення в області належних умов і прав людей з інвалідністю Волинської ОДА.

Новинкою також є вимога започаткувати субтитрування або переклад на жестову мову офіційних повідомлень, виступів, звернень на телебаченні голів місцевих державних адміністрацій та інших представників влади.

Ці роботи має виконати новостворена філія Національної телекомпанії України "Волинська регіональна дирекція" за умови укладання відповідних договорів про надання таких послуг.

Крім цього у розпорядженні голова Волинської ОДА на місцеві адміністрації покладена відповідальність упродовж року поетапного збільшити кількість транспортних засобів на автобусних маршрутах, що пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.01.2016 13:26
Переглядів520
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг