Не скасували, а перенесли, – МЗС про фільм "Волинь"

Показ польського фільму "Волинь" у Києві за взаємною згодою сторін перенесено на більш пізній період.

Про це заявила речниця МЗС Мар'яна Беца, – повідомляє Укрінформ.

"Показ фільму "Волинь" за взаємною згодою перенесено на більш пізній період. Дата показу буде визначатися у двосторонньому форматі", - сказала Беца.

Вона уточнила, що МЗС України не забороняло фільм, а рекомендувало Польському інституту в Києві перенести показ на пізніший період, в Інституті з цим погодилися і скасували анонсований раніше захід.

Нагадаємо: Польський інститут у Києві за наполяганням МЗС України скасував показ художнього фільму "Волинь" режисера Войцеха Смажовського, який мав відбутися 18 жовтня у кінотеатрі "Київ". Після закритого показу фільму, на який Польський Інститут запрошував гостей, мала відбутися зустріч із режисером Смажовським.

Фільм "Волинь" 7 жовтня вийшов у прокат у Польщі. Він викликав бурхливу дискусію в інтелектуальних колах Польщі та журналістському середовищі. На думку одних, цей фільм має прискорити процес польсько-українського примирення, на переконання інших, він лише розпалить емоції, поглибить взаємні стереотипи і не сприятиме нормалізації відносин в історичній площині.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: "В ОСНОВНОМУ ЕМОЦІЇ НЕГАТИВНІ", – ВОЛИНЯНИ ПРО СКАНДАЛЬНИЙ ПОЛЬСЬКИЙ ФІЛЬМ "ВОЛИНЬ"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
18.10.2016 09:47
Переглядів338
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-05-2018 24-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг