Речником волинської поліції призначили рівненського телевізійника

Фото: gazeta.ua

Керівником сектора комунікацій волинської поліції став 42-річний журналіст Віктор Гомоль.

Гомоля колективу представив очільник головного управління Національної Поліції у Волинській області Петро Шпига 12 січня, - йдеться на офіційному сайті волинської поліції.

Новопризначений речник у 1995 році закінчив історичний факультет Волинського державного університету ім. Лесі Українки. Понад 20 років пропрацював у сфері журналістики. Зокрема, професійну діяльність розпочав у 1994 році в Луцькій міській редакції радіомовлення Волинського телерадіооб'єднання.

Пізніше працював редактором радіостанції "Луцьк" Волинської ОДТРК, старшим редактором, завідувачем відділу громадсько-політичних передач Рівненської ОДТРК. До призначення керівником сектора комунікацій очолював відділ тематичних програм філії Національної телекомпанії України "Рівненська регіональна дирекція", працював регіональним кореспондентом "Газети по-українськи" та сайту www.gazeta.ua. Віктор Гомоль – заслужений журналіст України.

"Мені добре відомі потреби журналістів, особливості підготовки газетних і телерадіоматеріалів, публікацій для Інтернет видань. Переконаний, що зможу забезпечити дієву та ефективну комунікацію між поліцією та ЗМІ. Робитимемо разом усе для оперативного та правдивого інформування громадськості про події та роботу поліції, – запевнив новопризначений речник обласної поліції.

Нагадаємо, прес-секретарем волинської патрульної поліції стала Ольга Бузулук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
12.01.2016 16:24
Переглядів946
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг