ФСБ Росії має вплив на українсько-польські відносини, – журналістка

За постійними спробами знищити українсько-польську співпрацю може стояти Федеральна служба безпеки Російської Федерації.

Про це у ефірі Еспресо.TV сказала польська журналістка Ізабела Хруслінська.

"Резолюція сейму про Волинську трагедію відкрила скриньку Пандори. Цікаво, що знищення українських поховань у Польщі збільшилось за останні два роки, коли була анексія Росією Криму та війна на Донбасі. Ми пов'язуємо це з тим, що ФСБ Росії має вплив всюди, і в Польщі теж", – сказала Хруслінська.

Хруслінська нагадала, що Польща підтримала Україну під час Революції гідності. Ще два роки тому була інша ситуація у відносинах двох держав.

"Що каже нам історія? За кожним разом, коли відбувались спроби українсько-польського примирення, то починалось нищення цієї співпраці. Так було і в період, коли у українців не було своєї державності, і в періоди коли була боротьба за державу. Наприклад, у часи Симона Петлюри. Ми, українці і поляки, платимо неймовірну ціну за це", – підсумувала публіцистка.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
19.10.2016 19:34
Переглядів351
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг