На Волинській митниці впорядкують переміщення автомобілів

Пропозиції щодо впорядкування переміщення автомобілів, які перетинають митний кордон в рамках міжурядових угод про малий прикордонний рух вже надіслано для розгляду Кабінетом Міністрів України.

Про це на засіданні Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області повідомив в.о. начальника Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький, – повідомляє прес-служба відомства.

Відповідаючи на запитання представників громадських інституцій про особливості реформування митних органів, новопризначений керівник Волинської митниці ДФС зазначив, що незабаром процес обслуговування на митниці суттєво покращиться.

Зокрема, Віктор Броніславович наголосив щодо вдосконалення та впорядкування системи руху автомобілів, як в пунктах пропуску, так і в сервісній зоні.

"Тобто, ми пропонуємо використати європейську практику, максимально автоматизувати контрольні процедури. Наше завдання – забезпечити перетин митного кордону громадянами без зловживань та корупційних проявів", – зазначив Віктор Кривіцький.

Водночас керівник волинських митників докладно розповів присутнім про ті зміни і новації, які вже впроваджуються в діяльність Волинської митниці ДФС в процесі реформування митних органів в Україні загалом.

"Максимальне виключення людського фактору під час проходження митних формальностей, впровадження найсучасніших електронних митних сервісів та об'єктивне і неупереджене визначення митної вартості вантажів, що розмитнюються – серед першочергових пріоритетів. Загалом реформа митниці передбачає спрощення митних процедур та прискорення зовнішньоекономічних операцій. Розвиток системи управління ризиками, яка використовується для вибірковості митного контролю, і електронне декларування товарів зробить процес проходження митного контролю більш зручним та нетривалим в часі", – підкреслив Віктор Кривіцький.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.10.2016 09:26
Переглядів453
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг