Суд забрав у сумнівних фермерів понад 150 га землі на Волині

Два роки волинські прокурори доводили у судах усіх інстанцій – аж до Верховного суду України – неправомірність надання в оренду землі для ведення фермерського господарства громадянам, які не мали наміру та змоги її обробляти, а лиш формально отримувализемельні ділянки на пільгових умовах в інтересах третіх осіб.

Засновницею фермерського господарства, яке нібито хотіло господарювати на землі, була пенсіонерка, а його єдиним працівником – її неповнолітній родич, який ще не досяг віку для керування транспортними засобами. Хоч жодної техніки для обробітку землі у господарства й не було, – повідомляє прес-служба прокуратури Волині.

Окрім того, земельні ділянки надавалися фермеру не єдиним масивом, а на значній відстані одна від одної, що суперечить Закону України "Про фермерське господарство".

Нині ж, згідно із ухвалою апеляційного суду Волинської області, яка вже набрала законної сили, 5 земельних ділянок загальною площею понад 156 га й вартістю понад 2,4 млн. грн., які знаходяться на території Зорянської та Стенжаричівської сільських рад Володимир-Волинського району, повернуто державі.

Прокурори домоглися визнання незаконними та скасування наказів Головного управління Держгеокадастру у Волинській області про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою та її затвердження, визнання незаконними договорів оренди землі для ведення фермерського господарства та скасування їх державної реєстрації.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.10.2016 12:59
Переглядів350
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-03-2018 17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг