Чи вдасться "Волиньприродресурсу" впорядкувати видобуток бурштину?

Під час чергового ефіру суспільно-політичного ток-шоу Протилежний Погляд LIVE говоритимуть про природні ресурси Волинського краю.

На сьогодні існує ряд проблем, які істотно знижують ефективність їх використання та забезпечення належної охорони, а також спричиняють виникнення протиріч між використанням надр і охороною навколишнього природного середовища.

Нагадаємо, що у вересні цього року на сесії обласної ради депутати проголосували за створення комунального підприємства "Волиньприродоресурс". На думку голови обласної ради Ігоря Палиці, завдяки такому підприємству в області буде впорядковано ситуацію з використанням природних ресурсів. Але чи вдасться врегулювати ситуацію із незаконним видобутком бурштину? Чи стане новоутворене комунальне підприємство бюджетоутворюючим та чи доцільно надавати одному комунальному підприємсту 51 гектарів надр для користування?

До розмови у студію запрошені Василь Столяр, голова фракції "Батьківщина" в обласній раді та голова постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів і Володимир Бондар, депутат Волинської обласної ради, голова фракції "Солідарність" в обласній раді.

Протягом програми глядачам буде запропоновано дати відповідь на питання: "Чию позицію ви підтримуєте?".

Протилежний Погляд LIVE, п'ятниця, 19:45, ТК "Нова Волинь"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
20.10.2016 20:00
Переглядів391
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-03-2018 21-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг