На волинській частині українсько-білоруського кордону напливу вантажів до Казахстану не відчули

Волинські митники та прикордонники стверджують, що продовжують працювати на українсько-польському кордоні в звичному робочому режимі.

Наплив у пунктах пропуску очікувався через запровадження Російською Федерацією правил транзиту та залізничних перевезень вантажів з України до Казахстану, які з 1 січня здійснюються тільки через територію Республіки Білорусь.

Волинські митники та прикордонники сказали, що поки-що не відчули на своїй роботі нововведення російської сторони.

Як запевнив начальник митного поста "Доманове" Едуард Назарчук, що після введення нового режиму транзиту збільшення потоків вантажних автомобілів в них на посту не спостерігалось. Тому митний пост працює в звичайному робочому режимі.

Начальник прес-служби Луцького прикордонного загону, підполковник Олег Личковський зазначив, що в них ситуація аналогічна, а саме - прикордонники продовжують працювати без будь-яких загострень.

Нагадаємо, що російська сторона ввела новий режим транзиту з 1 січня 2016 року у зв'язку з припиненням дії Договору про зону вільної торгівлі по відношенню до України.

Читайте також ЯКІ ТОВАРИ ЕКСПОРТУЮТЬ УКРАЇНСЬКІ АГРОВИРОБНИКИ В КАЗАХСТАН

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.01.2016 12:00
Переглядів443
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-03-2018 18-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг