На Волині призначили голову лікарняного осередку (фото)

Депутата облради Сергія Сівака призначили головою лікарняного осередку "Всеукраїнського Лікарського Товариства".

Про це повідомив у Фейсбуці Андрій Білан.

Під час конференції у Волинській обласній клінічній лікарні, на якій був присутній екс-міністр охорони здоров'я, народний депутат України Олег Мусій, головою лікарняного осередку "Всеукраїнського Лікарського Товариства" одноголосно обрали лікаря Сергія Сівака.

Мета створення на Волині "Всеукраїнського Лікарського Товариства" – нести юридичну та моральну відповідальність перед державою і суспільством за якість медичної допомоги, професійну підготовку лікарів і дотримання ними норм медичної етики, безпеку та забезпечення прав пацієнтів, а також вирішувати інші питання охорони здоров'я.

Народний депутат України Олег Мусій є співавтором законопроекту "Про лікарське самоврядування", який дозволить здійснити реформування методів управління у системі охорони здоров'я для забезпечення професійної автономії та захисту професійних прав лікарів, надання якісної медичної допомоги пацієнтам і гарантування дотримання прав людини у сфері охорони здоров'я.

Створення лікарських осередків на Волині дозволить об'єднати медиків різних напрямків для функціонування лікарського самоврядування.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
27.10.2016 16:16
Переглядів423
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг