"Нацистські кричалки – це ніж у спину", – ФК "Волинь" подасть позов проти "фанів"

Трибуна ультрас під час матчу "Волині" та "Дніпра"

Луцький футбольний клуб "Волинь" звернеться до правоохоронних органів із позовом до ініціаторів нацистських скандувань, що були виголошені фанами під час матчу з "Дніпром".

Текст заяви, розміщений на офіційному сайті клубу, публікуємо без правок та змін:

"Рішенням Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України від 27 жовтня 2016 року стосовно нашого клубу запроваджено декілька санкцій. Їх ухвалено за неналежну поведінку частини вболівальників під час матчу Волині із Дніпром.

В отриманому рішенні клуб зобов'язали сплатити штраф у 50 тисяч гривень, а також закрили трибуни стадіону для вболівальників на два домашні поєдинки нашої команди.

Непристойна та неправомірна поведінка вболівальників, про яку йдеться, - це нацистські вигуки, які пролунали на останній хвилині матчу з "Дніпром" із сектору №17 стадіону "Авангард".

Наш футбольний клуб і більшість вболівальників "Волині" обурені нацистськими вигуками із сектору, який не тільки на словах, але й на ділі підтримує боротьбу України із новоявленим нацизмом, що триває у ці дні на Сході України. Така поведінка не тільки обурлива, але й вкрай незрозуміла. Адже нам здавалося, що останнім часом ФК "Волинь" і найпалкіші фанати команди знайшли порозуміння. Інакше й бути не може – у важкі часи для клубу фанати підставляють йому плече, а клуб підтримує своїх вболівальників. Відтак, нацистські кричалки, відповідальність за які їхнім поширювачам відома, ми розцінюємо як ніж у спину нашій співпраці.

Декілька десятків секунд, впродовж яких скандувалися неприйнятні гасла, дорого обійдуться не тільки клубу, команді, але й іншим вболівальникам, які прийшли б на "Авангард". Клуб змушений перепросити справжніх вболівальників за тимчасово закриті для них трибуни і запевнити, що докладатиме зусиль для унеможливлення подібних випадків. Зокрема ФК "Волинь" планує відповідно до законодавства України звернутися до правоохоронних органів з позовом до ініціаторів нацистських скандувань", – сказано в заяві.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
30.10.2016 13:16
Переглядів1790
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:26
30.10.2016
андрiй
I щож це за такi кричалки?
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг