Куди був повернутий "Європейський вектор" у 2015 році

У святкові вечори "Конкурент" продовжує серію матеріалів про діяльність благодійних фондів волинських бізнесменів.

Сьогодні пропнуємо Вашій увазі інформацію про Благодійний фонд Сергія Мартиняка "Європейський вектор", який розпочав свою діяльність у 2009 році.

Цілі роботи фонду - сприяння інтеграції Волинського регіону в європейський економічний і культурний простір, здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб, сприяння зростанню добробуту громад та благочинність на обраній території.

Більше п'яти років фонд співпрацює з німецькою благодійною організацією "Конвойна група Вальдек-Франкенберг", яка постачає гуманітарні вантажі для різних категорій населення Волинської області.

У розвиток спорту п'яти районів: Луцького, Горохівського, Рожищенського, Локачинського, Турійського, нардеп Сергій Мартиняк інвестував понад 800 тисяч гривень. З ініціативи фонду на Волині реалізували унікальний спортивний проект фінансування футбольних команд, де свої перші 20 тисяч гривень на розвиток отримала команда "Колос" з Горохівського району.

З 2015 року фонд надав допомогу на понад 4 мільйони гривень медичним та соціальним закладам, школам, дитячим садкам і таборам, бібліотекам, родинам учасників АТО, переселенцям, футбольним клубам, громадським організаціям.

П'ятий рік поспіль фонд опікується будинками милосердя та будинками для престарілих у п'яти районах області та Нововолинську, яким цьогоріч було надано допомоги майже на 200 тисяч гривень.

Також фонд реалізовує програми:

  • "Разом зробимо більше" спрямовану на співпрацю органів місцевого самоврядування, громадських, благодійних організацій з бізнесом. Організація чи ініціативна група, що подають до Фонду грантовий проект, мають забезпечити не менше 30% бюджету проекту власним внеском, або внеском своїх партнерів.Максимальний внесок ВОБФ "Європейський вектор" становить 70%.
  • "Сто тисяч у місяць", який стартував на Волині у лютому 2015 року. Зміст проекту полягає у виділенні сто тисяч гривень волонтерам щомісяця на потреби учасників АТО та їхніх сімей.

За матеріалами офіційного сайту БФ "Європейський вектор".

Читайте також:

ФРОНТМЕНИ ВОЛИНСЬКОГО БІЗНЕСУ - В ОДНІЙ МЕЦЕНАТСЬКІЙ ІНІЦІАТИВІ

ЩО РОБИВ ФОНД ІГОРЯ ГУЗЯ НА ПРИБУЖЖІ

ІНВЕСТИЦІЇ В УКРАЇНСЬКИХ "ВУНДЕРКІНДІВ", АБО БЛАГОДІЙНІСТЬ ПО-КОВЕЛЬСЬКИ

Сподобалося? Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах Facebook,Vkontakte та Одноклассники.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
13.01.2016 18:49
Переглядів628
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
КУРС ВАЛЮТ
Пальне
 
Купівля
Продаж
Курс НБУ
1 USD
26.99 
27.39 
27.03 
1 EUR
28.62 
29.24 
28.69 
1 PLN
6.35 
6.91 
6.63 
Волинська обл.
Мін.
Макс.
iGas.com.ua
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг