Шацьк реалізує спільний проект з Влодавою за гроші ЄС

Спільний проект на кошти Євросоюзу домовилися написати волинське містечко Шацьк та його місто-партнер Влодава у Польщі.

Окрім представників місцевої влади з обох боків участь в обговоренні майбутніх проектів брала і директор Шацького міського будинку культури Ніна Вирович, – пише журналістка Наталія Малімон на сайті газети "День".

Керуючи ансамблем "Молодички", вона не один раз побувала у Польщі, "Молодичок" із Шацька запрошують у Влодаву та інші прикордонні польські містечка на всі фестивалі, конкурси і офіційні свята. Лише у цьому році шачани дали 15 концертів польському глядачу, маючи програму і польською, і українською мовами: від фольклору — до естради.

Районний будинок культури у Шацьку потребує реконструкції, вуличної сцени та вуличного озвучення масових культурних заходів. Влодавчани ж хочуть облаштувати у місті амфітеатр. Проекти за кошти Євросоюзу і передбачають співпрацю та співфінансування, а сам Євросоюз може виділити і до 90 відсотків вартості проекту.

Ніна Вирович каже, що у Влодаві та навколишніх польських селах вже є чимало об'єктів, споруджених чи відреставрованих за кошти Євросоюзу. Волиняни ж можуть сподіватися лише на себе і на партнерське співробітництво.

"Дивом" вона називає ремонт (навіть реставрацію) міського будинку культури, який очолює. Сцена нагадувала вже клавіші, які пружинили під ногами і погрожували скинути того, хто тут ішов, із себе, у критичному стані був і глядацький зал. Ніна Федорівна признається, що одного разу мусила… обманути поляків, які просили показати їм приміщення, в якому працюють знамениті "Молодички" і які дають по 60 концертів у рік. Сказала, що вже проїхали…

Ремонт міського будинку культури пообіцяв зробити за кошти міського бюджету теперішній шацький селищний голова Сергій Віннічук, і обіцянки дотримав, кошти були виділені. Благодійний фонд "Патріоти Волині" закупив нові стільці, інший фонд пообіцяв озвучувальну апаратуру.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
04.11.2016 13:08
Переглядів722
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг