Компанія Ахметова відмовилась від волинського вугілля

Від сьогодні, 14 січня, керівництво енергопостачальної компанії ДТЕК припиняє брати вугілля з ДП "Львіввугілля" та ДП "Волиньвугілля" для своїх теплоелектростанцій – Бурштинської та Добротвірської.

Раніше між керівництвом ДТЕК і міністром енергетики та вугільної промисловості України існували особисті домовленості, – вважає голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець за інформацією видання Вголос.

"Я намагався розібратися в цьому питанні. Виявляється, що між керівництвом ДТЕК були домовленості на особистому рівні з міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним. Згідно з ними, приватна компанія постачала антрацит "Центренерго" на державні електростанції у Харківській та Київській областях, а взамін купувала вугілля газової групи у "Львіввугілля" і "Волиньвугілля" для Бурштинської і Добротвірської теплоелектростанцій. Утім домовленості не було виконано, і від сьогодні ДТЕК припиняє брати вугілля, яке видобули шахтарі Львівсько-Волинського басейну. Бо не знає, куди діти своє",– пояснив він.

Михайло Волинець також додав, що ця ситуація загострює стосунки між гірниками і владою, які не є ідеальними, і може негативно відбитися на майбутньому державних підприємств "Львіввугілля" і "Волиньвугілля".

Раніше "Конкурент" повідомляв, що через конфлікт, який виник між Донбаською паливно-енергентичною компанією Рината Ахметова та Міністерством енергетики, шахти на Заході країни недофінансовуються.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
14.01.2016 14:11
Переглядів400
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг