ДТЕК спростовує відмову працювати з держшахтами Волині та Львівщини

Енергетична компанія ДТЕК спростовує інформацію про відмову працювати з державними вугільними шахтами, включаючи підприємства "Волиньвугілля" та "Львіввугілля".

"У 2015 році ТЕС ДТЕК купили вугілля у державних шахт в обсязі понад 580 тисяч тонн, з них львівсько-волинське вугілля становить понад 450 тисяч тонн. Інформація про те, що ДТЕК відмовляється працювати з державними шахтами, включаючи шахти Львівсько-Волинського басейну, не відповідає дійсності", – йдеться в повідомленні. Про це повідомляє видання РБК – Україна з посиланням на прес-службу компанії.

За словами директора з комерційної діяльності ДТЕК Енерго Віталія Бутенка, на сьогодні більшість енергоблоків на ТЕС компанії виведено в резерв.

"При проходженні опалювального сезону 2015-2016 рр. ДТЕК на 100% використовує українське вугілля. Прогноз виробництва електроенергії на 2016 рік залишається дуже песимістичним. Сьогодні основний фокус державної енергетичної політики має бути спрямований на стимулювання попиту на українське вугілля та електроенергію, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку", – зазначив він.

Нагадаємо, раніше голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець заявив, що ДТЕК припиняє купівлю вугілля шахт Львівсько-Волинського басейну.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
14.01.2016 15:18
Переглядів335
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018 21-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг