У Ковелі розроблятимуть статут за гроші Сороса

Ковельська міська рада спільно з Ресурсним центром розвитку місцевої демократії, який фінансується Міжнародним фондом "Відродження", розроблятимуть статут Ковеля.

На зустрічі Волинського ресурсного центру з головами політичних партій і фракцій Ковельської міської ради узгодили створення робочої групи, яка працюватиме над розробкою статуту Ковеля.

Учасники заходу домовилися про створення робочої групи, яка на початку лютого 2016 року розпочне працювати над розробкою статуту міста Ковеля. Громадський актив, який бажає долучитися до створення цього нормативно-правового документа міста, може написати заяву про участь у процесі затвердження статуту на ім'я секретаря Ковельської міської ради Віри Федосюк.

Експерти Ресурсного центру Петро Лавринюк та Ірина Гайдучик надаватимуть необхідні консультації та правову підтримку членам робочої групи.

За словами депутата Ковельсьої міської ради Сергія Кошарука, статут місту потрібен.

"Це платформа, де можна запровадити механізми комунікації різних категорій людей. Це своєрідний алгоритм використання діючого законодавства в конфліктних ситуаціях як для влади, так і для громади. Затвердження статуту додасть конструктиву в громаді, покращить інвестиційний клімат міста", - каже Кошарук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
14.01.2016 17:51
Переглядів312
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг