Волинська влада "не має підстав" присвоїти державну нагороду Валерію Мареничу

Волинська влада відмовилася присвоїти відомому співаку Валерію Мареничу державну нагороду, мотивуючи це тим, що він "впродовж багатьох останніх років не вів активної ні концертної, ні громадської діяльності".

Про це йдеться у відповіді на депутатський запит депутата Сергія Сівака, підписаній заступником голови Волинської ОДА Світланою Мишковець, – повідомляє Вголос.

У відповіді зазначається, що Волинська ОДА розглянула запит депутата Волинської облради Сергія Сівака щодо присвоєння Валерію Мареничу державної нагороди. Однак вирішила відмовити йому у такій ініціативі.

Як зазначається у тексті, "заслуги Валерія Маренича високо оцінені державою". Йому присвоєно звання народного артиста України і він впродовж останніх років отримує державну стипендію Президента України та персональну стипендію для працівників культури голови обласної державної адміністрації та голови облради".

"Враховуючи те, що Валерій Маренич впродовж багатьох останніх років не вів активної ні концертної, ні громадської діяльності, обласна державна адміністрація не має підстав для оформлення в установленому порядку нагородних документів та подальшого порушення клопотання перед Президентом України щодо нагородження Валерія Маренича державною нагородою України", – йдеться у відповіді Волинської ОДА.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
11.11.2016 17:24
Переглядів433
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-01-2018 21-01-2018 20-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг