Фіскали не перевіряють волинських автомобільних імпортерів, – Юристовський

Державна фіскальна служба Волині не проводить планових перевірок місцевих підприємств-автоімпортерів.

"Волинські фіскали застосовують неконфліктні методи роботи з платниками податків, тим самим дотримуючись принципу зниження фіскального тиску та полегшуючи сумлінним суб'єктам господарювання процес виконання податкових зобов'язань", – повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині з посиланням на виконувача обов'язків начальника Олександра Юристовського.

"Вважаю, що автоімпортери не мають підстав заявляти про податковий тиск, тому що навіть нечисленні позапланові перевірки здійснюються при наявності обґрунтованих податкових ризиків чи наявності сумнівних фінансових оборудок. І, навіть, у цьому випадку ми діємо прозоро та відкрито, спілкуючись з підприємством за кожним встановленим фактом порушень",- підкреслив Юристовський.

Разом з тим, за словами керівника, чимало підприємств-автоімпортерів сплачують мізерні суми податку на прибуток, мають обмаль працевлаштованих працівників. Саме тому представники Державної фіскальної служби ставлять за мету обґрунтовано переконати представників цього бізнесу чесно і відповідально працювати в одному важливому напрямку – зміцненні економічних позицій регіону і держави шляхом сумлінного виконання конституційного обов'язку у сплаті податків.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
15.01.2016 12:03
Переглядів466
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг