У Павлівській і Дубівській громадах зареєстрували кандидатів на вибори

Дубівська сільська виборча комісія об'єднаної територіальної громади зареєструвала 81 кандидата у депутати до відповідної сільської ради та 5 кандидатів на посаду сільського голови.

Відповідне рішення було прийнято 24 листопада, – повідомліє Громадянська мережа ОПОРА.

На посаду сільського голови Дубівської сільської ради об'єднаної територіальної громади зареєстровано 5 кандидатів: 4 самовисуванців та представника політичної партії "Українське об'єднання патріотів "УКРОП". З-поміж кандидатів – двоє однофамільців.

Зокрема, боротись за посаду Дубівського сільського голови в рамках виборчої кампанії виявили бажання: Безека Микола Юхимович (висунутий шляхом самовисування), Безека Павло Вікторович (висунутий шляхом самовисування), Калінчик Олена Панасівна (висунута шляхом самовисування), Троцюк Роман Володимирович (висунутий шляхом самовисування) та Тхоржевська Наталія Дмитрівна (висунутий КРО ПП "Українське об'єднання патріотів "УКРОП").

Також брати участь у перших виборах до Дубівської сільської ради об`єднаної громади, які відбудуться 18 грудня, виявили бажання 56 кандидатів у депутати, яких висунули політичні сили – "УКРОП", Радикальна партія Олега Ляшка, Аграрна партія України, ВО "Свобода", ВО "Батьківщина" та "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Ще 25 кандидатів у депутати беруть участь у виборах як самовисуванці. Павлівська сільська виборча комісія об'єднаної територіальної громади зареєструвала 119 кандидатів у депутати до відповідної сільської ради та 5 кандидатів на посаду сільського голови.

На посаду сільського голови Павлівської сільської ради об'єднаної територіальної громади зареєстровано 5 кандидатів. З них – 2 самовисуванці та 3 представники політичних партій.

Зокрема, боротись за посаду Павлівського сільського голови в рамках виборчої кампанії виявили бажання: Пасічник Микола Володимирович (висунутий шляхом самовисування), Вілентко Віктор Анатолійович (висунутий ВО "Свобода"), Зінчук Алла Віталіївна (висунута ВО "Батьківщина"), Сапожник Андрій Степанович (висунутий шляхом самовисування) та Михняк Микола Степанович (висунутий КРО ПП "Українське об'єднання патріотів "УКРОП").

Брати участь у перших виборах до Дубівської сільської ради об`єднаної громади, які відбудуться 18 грудня, виявили бажання 103 кандидати у депутати, яких висунули політичні сили – "УКРОП", Радикальна партія Олега Ляшка, Аграрна партія України, ВО "Свобода", ВО "Батьківщина", "Блок Петра Порошенка "Солідарність" та "Розумна сила".

Ще 16 кандидатів у депутати беруть участь у виборах як самовисуванці.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.11.2016 08:49
Переглядів942
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018 20-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг