Відтепер до контакт-центру "Волиньгазу" можна телефонувати на мобільний

Для зручності споживачів блакитного палива області ПАТ "Волиньгаз" запровадив додатковий номер телефону контакт-центру.

Відтепер для вирішення усіх "газових" питань волиняни можуть телефонувати за багатоканальним мобільним номером: (067)-33- 39-104, – повідомляє прес-служба компанії.

Отримати необхідну інформацію з питань щодо газопостачання, дізнатись про стан особового рахунку, або ж передати показники лічильника газу волиняни відтепер можуть за додатковим номером телефону контакт центру ПАТ "Волиньгаз": (067) 33-39- 104.

Оператори коллцентру працюють без вихідних із 8.00 до 20.00 та готові надати вичерпну відповідь на усі запитання споживачів. Окрім того, номер підключений до автоматичного голосового меню IVR, яке працює цілодобово. Користуючись голосовими підказками у тоновому режимі телефону, клієнт може оперативно передати показання лічильника, дізнатись стан свого рахунку та інформацію про діючі тарифи або ж правила користування газовими приладами.

Якщо ж споживач бажає особисто проконсультуватися з фахівцем, потрібно натиснути "0" або залишатись на лінії та зачекати з'єднання із оператором Контакт-центру.

Вартість дзвінків – згідно з тарифом вашого оператора зв'язку.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.11.2016 15:18
Переглядів601
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-01-2018 17-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг