На Волині дві дільничні виборчі комісії сформували з порушеннями

Луцька районна виборча комісія сформувала ДВК, до яких увійшли кандидатури, подані місцевими організаціями політичних партій, які не є суб'єктами подання на перших виборах.

Водночас, Ковельська районна ТВК сформувала дільничні комісії з порушенням, що стосується кількісного складу ДВК. Про це дізнались спостерігачі ОПОРИ 26 листопада.

Луцька районна виборча комісія Волинської області сформувала 6 дільничних виборчих комісій у Княгининівській об'єднаній територіальній громаді, до складу яких включила 6 кандидатур, поданих місцевою організацією Аграрної партії України, а також 3 особи за поданням місцевої організації політичної партії ВО "Батьківщина". Відповідна інформація зазначена у додатках № 1-6 до Постанови ТВК "Про формування складу дільничних виборчих комісій" від 24 листопада 2016 р.

Відповідно до частини 1 статті 23 Закону України "Про місцеві вибори" право подання кандидатур до складу дільничних виборчих комісій мають: місцеві організації політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання; кандидати у депутати в одномандатних виборчих округах; кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости.

Водночас, Ковельська районна виборча комісія Волинської області сформувала 3 дільничні виборчі комісії у Поворській об'єднаній територіальній громаді із порушенням кількісного складу. Зокрема, у с. Заячівка Ковельського району кількісний склад ДВК – 7 осіб (кількість виборців – 84). У с. Луківка дільничну виборчу комісію сформовано у складі 8 осіб (кількість виборців – 163 особи). У с. Грив'ятки сформовано ДВК у складі 8 осіб (кількість виборців – 167).

У частині 3 статті 23 Закону України "Про місцеві вибори" зазначено, що дільнична виборча комісія утворюється у складі: для малих дільниць – 10-14 осіб; для середніх дільниць – 12-16 осіб; для великих дільниць – 14-18 осіб. На виборчих дільницях, де кількість виборців не перевищує 50 осіб, дільнична виборча комісія може утворюватися у складі голови, секретаря та двох – чотирьох членів комісії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
28.11.2016 18:16
Переглядів303
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-01-2018 21-01-2018 20-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг