У Волиньраді пропонують провести аудит комунальних установ

Депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський запропонував провести аудит комунальних підприємств області для того, щоб належним чином оцінити їхню діяльність.

Про це стало відомо у четвер, 1 грудня, під час засідання позачергової сесії.

"Я підтримував створення комісії, яка займається вивченням роботи комунальних підприємств обласної ради. Попри її річну діяльність, депутати та громадськість не мають належної інформації. Сподіваюсь, найближчим часом ми почуємо звіт голови комісії, що допоможе частково розібратись у ефективності чи неефективності роботи цих установ. Але для повного розуміння і оцінки економічної ситуації на кожному підприємстві не обійтись без ґрунтовного аналізу із залученням сторонніх аудиторських компаній", – оголосив обранець громади.

Імберовський попросив вивчити можливість проведення стороннього аудиту всіх комунальних підприємств протягом 2017 року із обов`язковим оприлюднення інформації про стан справ.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
01.12.2016 11:15
Переглядів511
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг