Волинського депутата перевірили на "детекторі брехні" (фото, відео)

Депутат Волинської обласної ради від "Самопомочі" Михайло Імберовський виконав дану обіцянку своєму колезі Володимиру Кучеру та пройшов перевірку на поліграфі.

Для проведення дослідження обрали рівненського фахівця Альону Трачук. Експерт-поліграфіст розповіла, що нині її послуги досить популярні.

"Найчастіше звертаються люди, які планують влаштовуватися на роботу, або яких підозрюють у якихось зловживаннях. Завдяки різним ток-шоу на телебаченні, великий ажіотаж викликає перевірка подружньої вірності. Щодо депутатів, то це перший випадок, такого раніше не було", - каже жінка.

Під'єднавши обранця до апаратури та провівши інструктаж, спеціалістка розпочала процес. Для початку було задано 16 питань, на які Михайло Імберовський мусив відповідати тільки "ні".

Після своєрідної розминки, прийшов час для серйозної перевірки. Експертка зауважила, що питання часто будуть дублюватися, відповідати потрібно: "так", "ні", "не знаю".

"Всього витратимо близько 90 хвилин. За методикою потрібно одне й те ж питання ставити тричі", - повідомила вона.

Під час процедури, депутат відповідав на питання про свою діяльність, відкати та різні зловживання в обласній раді. Для того, щоб перевести подих та попити води, було зроблено кілька перерв. Уже під кінець, під час однієї з пауз, Михайло Юрійович зазначив, що в такому ритмі, скоро й засне.

"Це добре, тепер чітко видно всі ваші реакції на поліграфі", - прокоментувала його слова Альона Трачук, яка окрім спостерігання за технікою, уважно слідкувала і за мімікою політика.

Завершивши, Імберовський домовився з фахівцем про публічне оприлюднення результатів та запросив її на свою прес-конференцію, яка відбудеться у понеділок, о 13:00 в конференц- залі Палацу культури у Луцьку.

"Буде смішно, якщо ти набрехав і виявишся хабарником", - наостанок пожартував товариш обранця громади.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
02.12.2016 13:06
Переглядів3385
Коментарів6
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
08:55
06.12.2016
Сергій
Нещодавно Єгор Соболєв розповідав нам про громадській контроль, корупцію та моніторинг декларацій. З огляду на вказане, дуже хочеться щоб Вашу ініціативу з поліграфам 'дитектором брехні' підтримала секретар Луцької міськради - мільйонерша Вусенко Ю.В. Може і без детектора пояснити свої статки....
14:00
02.12.2016
Юродивий
Тепер чекаємо, щоб таку ж процедуру пройшов і сам Кучер.
13:43
02.12.2016
Шалапін
Імберовський як приклад для всіх інших. Цікаво, що буде якщо задавати незручні питання всіх іншим волинським депутатам, чиновникам, політикам?
13:26
02.12.2016
Роланд
Кучер, ти пройдеш теж?
13:25
02.12.2016
українка
ЦІкаво, які будуть результати
13:10
02.12.2016
Свідомий
Молодець Імберовський! Сказав - зробив!
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг