Рада "провалила" законопроекти про децентралізацію: позиція нардепів з Волині

Верховна Рада "проігнорувала" законопроекти, які повинні були б спростити процедуру децентралізації, зокрема об'єднання громад.

Нардепи не підтримали проект закону №4676, який мав спростити утворення ОТГ, що формували громади різних районів. Зі слів доктора політичних наук, професора кафедри політології та державного управління СНУ ім. Лесі Українки Валентина Малиновський, цього закону чекають 28 громад. Зокрема, на Волині Оваднівська ОТГ чекає призначення перших виборів вже півтора року.

З усіх волинських нардепів за втілення проекту проголосували лише Ігор Лапін та Ігор Гузь.

Сергій Мартиняк, Степан Івахів та Ірина Констанкевич не голосували. А Юрій Савчук був відстуній.

До того ж два законопроекти взагалі зняли з розгляду: ЗУ №4772, що спрощує процедуру доєднання громад до вже створених ОТГ, на який, зі слів Малиновського, чекають сотні тисяч жителів сіл, селищ, міст, та ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування".

"У результаті й надалі служба в органах місцевого самоврядування та в органах державної влади регулюватимуться концептуально різними підходами. Не буду називати, хто як голосував чи саботував найважливішу з реформ в Україні. Ви їх й так знаєте. Жаль лише, що до місцевих проблем додаються ці політичні "розборки", у результаті яких страждають люди", – прокоментував у Facebook фахівець.

До слова, сьогодні в Україні відзначають День місцевого самоврядування.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
07.12.2016 09:43
Переглядів750
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-12-2017 16-12-2017 15-12-2017
Вибір редактора

Рейтинг