Обрали депутатів до Забродівської ОТГ на Волині
До складу Забродівської об'єднаної територіальної громади увійшли 5 сільських рад (Ратнівський район): Забродівська (села Заброди, Лучичі, Якушів), Видраницька (села Видраниця, Задолина, Заіванове), Поступельська (села Поступель, Адамівка, Зоряне), Річицька (села Річиця, Мельники-Річицькі, Піски-Річицькі), Щедрогірська (села Щедрогір, Залюття, Окачеве, Підгір'я).
З 6208 виборців проголосувало 4494 (72,39 %), – повідомили у прес-службі Волинського УКРОПу.
Серед 93 кандидатів у депутати – 41 жінка та 52 чоловіки. З них 23 – балотувалися від УКРОПу, 21 – від "Батьківщини", 15 – шляхом самовисування, 11 – від "Розумної сили", 7 – від "Громадянської позиції", 5 – від БПП "Солідарність", 4 – від "Свободи", 4 – від "Самопочі", 3 – від Аграрної партії.
Всі кандидати на посаду голови Забродівської ОТГ – чоловіки. Висунуті кандидати від УКРОПу, БПП "Солідарність", "Самопомочі".
Головою Забродівської об'єднаної громади став Калачук Микола від БПП "Солідарність", за якого проголосувало 3349 виборців (73,96 %). Представника від УКРОПу Миколу Макарука підтримало 1029 (22,73 %), а Панасюка Івана від Самопомочі – 93 виборців (2,05 %).
За даними паралельного підрахунку голосів, який здійснює Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП", склад ради Забродівської ОТГ буде наступним:
1. Чирук Дмитро Миколайович (БПП "Солідарність") –69 голосів (42,07%);
2. Оніщук Віталій Вікторович (самовисування)–52 голоси (33,77%);
3. Авдіюк Василь Васильович (самовисування) –72 голоси (45,28%);
4. Сергійчук Світлана Василівна (БПП "Солідарність") –83 голоси (43,68%);
5. Дейнека Сергій Васильович (УКРОП)– 66 голосів (42,58%);
6. Корнелюк Галина Федорівна (БПП "Солідарність") – 127 голосів (78,40 %);
7. Литвинець Віталій Іванович (БПП"Солідарність") – 78 голосів (43,09 %);
8. Чернуха Микола Григорович (Аграрна партія) – 85 голосів (50,60 %);
9. Гуль Володимир Яремович (БПП "Солідарність") – 84 голоси (44,44 %);
10. Тарасюк Роман Леонідович (самовисування) – 96 голоси (56,47 %);
11. Боровський Іван Іванович ("Батьківщина") –238 голосів (81,51 %);
12. Кошелюк Олег Володимирович (самовисування) – 117 (65,73 %);
13. Аврамук Надія Олексіївна (самовисування) – 89 голосів (53,29 %);
14. Гуль Марина Валеріївна ("Розумна сила") – 46 голоси (40,71 %);
15. Фіщук Віктор Володимирович (самовисування)–70 голосів (58,33 %);
16. Самарчук Наталя Володимирівна (УКРОП) – 85 голосів (66,93 %);
17. Гордун Світлана Тимофіївна (УКРОП) –65 голосів (45,45 %);
18. Миронюк Руслан Степанович ("Батьківщина") – 105 голосів(73,94 %);
19. Гордун Сергій Григорович ("Батьківщина") – 89 голосів(57,42 %);
20. Андріюк Людмила Василівна ("Батьківщина")– 73 голоси (39,04 %);
21. Геналюк Наталія Андріївна (УКРОП) – 87голосів (49,15 %);
22. Кобець Михайло Васильович (УКРОП) – 146 голосів (59,59 %);
23. Герасимук Алла Володимирівна (самовисування) – 73 голоси (51,77 %);
24. Гурич Світлана Олексіївна (УКРОП) – 127 голосів (56,44 %);
25. Оївчик Леся Миколаївна (самовисування)– 71 (44,10 %);
26. Колядюк Володимир Остапович (самовисування) –165 (61,80 %).
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.