Samsung хоче випустити безрамковий смартфон

Компанія Samsung зареєструвала у Всесвітній організації інтелектуальної власності патент, який описує повністю безрамковий смартфон.

Компанія підкреслює, що користувачі все частіше віддають перевагу великим пристроям, тому Samsung хоче створити смартфон, у якого всю передню поверхню займає екран. Інформує Дзеркало Тижня

Судячи з представлених зображень, Samsung має намір продовжувати використовувати дисплеї з загнутими краями. Більше того, компанія може почати загинати екрани не тільки з боків, а також зверху і знизу.

На одному з малюнків видно, що Samsung розглядає можливість загнути екран на задню сторону. В якості прикладу показано, як на невеликій частині дисплея ззаду може відображатися інформація про вхідний дзвінок. Це може бути зручно, коли смартфон лежить на столі екраном вниз.

Раніше повідомлялося про те, що Samsung подала заявку на патент "розумного" кільця. Згідно до патентної заявки, кільце може бути використано для управління смартфоном, планшетом і навіть телевізором. Кільце також може бути синхронізоване з іншою домашньою технікою.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Бізнес
Опубліковано:
11.11.2017 20:37
Переглядів577
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг