Виробника безалкогольних напоїв оштрафували через етикетки

На етикетках були зображені соковиті лимони і апельсини, а всередині пляшок містився сік яблучний та ароматизатори, про що було зазначено дрібним шрифтом на іншій стороні етикетки.

Виробник клеїв картинки лимонів і апельсинів на пляшки з яблучним соком і ароматизатором. Повідомляє Дзеркало тижня

АМКУ Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ "Етрус" на 145 122 гривень за порушення конкурентного законодавства у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Комітет встановив, що ТОВ "Етрус" повідомляло невизначеному колу осіб неточні дані на етикетках своєї продукції: "Fruttela" Orange (Фруттела апельсинова), "Fruttela" Citrus (Фруттела цитрус) і "Fruttela" Lemon (Фруттела лимонна) про споживчі властивості цих напоїв.

Підприємство використало в оформленні етикетки цих напоїв зображення фруктів: апельсина і лимона і словосполучення "з натуральним соком", в той час як у складі напоїв містився сік яблучний та ароматизатори, про що було зазначено дрібним шрифтом на іншій стороні етикетки. Комітет провів опитування споживачів, чи справді у них формувалася думка, що у складі безалкогольних напоїв "Fruttela" Orange, "Fruttela" Citrus і "Fruttela" Lemon присутні саме апельсиновий сік, сік цитрусових і сік лимона відповідно. Внаслідок проведеного опитування було встановлено: 93% опитаних вважають, що інформація на етикетці напою під назвою "апельсинова" із зображенням апельсина написом "з натуральним соком", в той час як у складі напою "Фруттела апельсинова" міститься сік яблучний, вводить в оману. 93 % респондентів не купували б напій під назвою "апельсинова" із зображенням апельсина і зазначенням "з натуральним соком", якщо б знали що в його склад не входить апельсиновий сік, а входить тільки яблучний

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Бізнес
Опубліковано:
14.05.2016 12:58
Переглядів1205
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг