Для чого КП "Луцькводоканал" кредитна лінія на три мільйони гривень?

На листопадовій сесії міськради депутати мають вирішити, чи давати дозвіл КП "Луцькводоканал" на відкриття кредитної лінії.

КП "Луцькводоканал" планує відкрити кредитну лінію в банківських установах на загальну суму 3 мільйони гривень. Про Це Конкуренту розповів директор КП "Луцькводоканал Іван Корчук.

Варто зауважити, що на сесії Луцькради депутати розглядатимуть цей проект. В ньому зазначено, що необхідність прийняття рішення викликана потребою для підприємства у поповненні обігових коштів.

На сьогодні на КП "Луцькводоканал" склалась критична ситуація: чинні тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення не відповідають фактичній собівартості. Так, станом на 01.10.2016 року різниця в тарифах за період 2015-2016 рр. склала 10125,7 тисяч гривень, зокрема за 10 місяців 2016 р. – 4523,0 тисяч гривень.

"Рівень відшкодування населенням реальної вартості послуг за 9 місяців 2016 р. з водопостачання становить 93,0 %, з водовідведення – 91,4 %. Як наслідок – погіршення фінансового стану підприємства, що призводить до нестачі обігових коштів та нарощення збитковості підприємства", – йдеться у пояснювальній записці до проекту рішення.

Іван Корчук розповів, що на підприємстві закінчився термін дії попередньої кредитної лінії на 5 мільйонів гривень, якою коритувались частково і брали незначні суми.

Нині на підприємстві немає жодних кредитів. Однак нова кредитна лінія "Луцькводоканалу" потрібна для своєрідної страховки.

"Для чого треба? Ну от якщо будуть проблеми із фінансуванням того чи іншого заходу, то можна взяти кошти із кредиту. Це для підтримки роботи підприємства. Думаю, депутати проголосують, бо ми ж не беремо кредит під конкретний об'єкт. Це просто для організації роботи підприємства. Можливо, десь виникне проблема із зарплатами чи з розрахунком за електроенергію. Якщо все буде добре, то можемо і не скористатись цим кредитом, але дозвіл нехай буде", – пояснив Іван Корчук.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Бізнес
Опубліковано:
17.11.2016 12:01
Переглядів950
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
00:21
18.11.2016
Mr Carter Colline
Меня зовут мистер Картер Коллинз, Я частный кредитор, который выдают кредит частным и корпоративным лиц. Вы были отклонены так много банков? Нужна ли финансирование, чтобы создать свой бизнес? Делать вам необходимо финансирование для расширения вашего бизнеса? Или вам нужен персональный кредит?. свяжитесь с нами :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com ФОРМА ДАННЫХ ЗАЕМЩИКИ 1) ВАШЕ ИМЯ: 2) СЕКС: 3) ВАША СТРАНА: 4) ВАША ПРОФЕССИЯ: 5) Ваше семейное положение: 6) Номер телефона: 7) ЕЖЕМЕСЯЧНЫЙ ДОХОД: 8) АДРЕС: 9) ЦЕЛЬ: 10) КРЕДИТНЫЙ ЗАПРОС: 11) КРЕДИТНЫЙ СРОК: свяжитесь с нами :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com С наилучшими пожеланиями Г-н Картер Коллинз
останні новини
16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг