Автовиробники занижують реальні показники витрати пального на 42 відсотки

Різниця між реальною витратою пального та даними, які вказують автовиробники, становить 42 відсотки.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Щороку водії витрачають приблизно на 450 євро більше, ніж повинні були б, через применшення автовиробниками даних щодо витрат бензину та дизелю машинами. На це вказують дані міжнародного інституту ICCT, які були отримані в ході спільного дослідження з нідерландською організацією TNO. Згідно з результатами дослідження, автовиробники в даних своїх тестів зазначають показники на 42 відсотки менші від реальних.

Водночас дослідження вказує, що применшення даних стає дедалі більш разючим. Якщо десять років тому різниця між задекларованими та реальними даними становила близько 15 відсотків, у 2013 виросла до 25 відсотків, то нині вона сягнула вже 42 відсотків.

В ході дослідження було проаналізовано близько мільйона автомобілів із семи країн Європи. Також використовувалася інформація з інтернет-сайтів, автомобільних журналів та дані лізингових фірм.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Бізнес
Опубліковано:
17.11.2016 21:36
Переглядів349
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг