Набув чинності закон, який дозволить повернути кошти вкладникам "Михайлівського"

Відсьогодні Фонд гарантування вкладів фізичних осіб отримав право після перевірки документів почати виплату коштів за депозитними договорами клієнтів банку "Михайлівський".

Про це повідомляє ЛІГА.net.

Сьогодні, 19 листопада, набув чинності закон про компенсації вкладів клієнтам фінансових компаній банку "Михайлівський".

Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, заподіяної зловживаннями в сфері банківських і інших фінансових послуг" Верховна Рада прийняла 15 листопада, а вже 16 листопада його підписав Президент.

Закон передбачає, що громадяни, які підписували договори зі сторонніми компаніями в приміщенні банку, прирівнюються до вкладників.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб отримує право почати виплату відшкодування коштів після вивчення всіх обставин укладення кожного конкретного депозитного договору і після розробки порядку виплат не пізніше 20 робочих днів з дня набрання чинності закону.

Від схеми, організованої власниками і керівниками банку "Михайлівський", постраждало близько 14 тисяч осіб. Загальна сума втрачених ними коштів становить близько 1,2 млрд грн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Бізнес
Опубліковано:
19.11.2016 14:36
Переглядів478
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг