Білл Гейтс порадив, на яких сайтах варто "позависати"

Відомий американський підприємець, засновник компанії Microsoft Білл Гейтс назвав чотири прекрасних, на його думку, інтернет-ресурса для отримання нових знань.

"Коли в дитинстві я хотів дізнатися що-небудь поза шкільною програмою, я відкривав свою енциклопедію World Book. І це найкраще, що я міг зробити. Сьогодні все, що вам потрібно, це просто вийти в Інтернет", - написав Гейтс у колонці для Time, повідомляє "Новое время".

За словами підприємця, в мережі є багато хороших ресурсів, однак Гейтс пропонує звернути увагу на чотири його улюблених сайти, що дозволяють продовжити навчання.

Академія Хана

"Короткі відеоролики Академії Хана - відмінний спосіб стати розумнішим лише за декілька хвилин. Мої діти використовували цей ресурс для своїх занять, а я користуюся ним, щоб згадати теми, які я не вивчав з часів середньої школи. Їх відеоролики допомагають розібратися в будь-чому, починаючи з базової арифметики і закінчуючи складними темами, такими як електротехніка", - говорить Гейтс.

Code.org

"Я думаю, кожен міг би почерпнути користь, навчившись писати хоча б базовий код. Навіть якщо ви не використовуєте це у своєму повсякденному житті, комп'ютерна наука змушує нас мислити абстрактно і вирішувати конкретні проблеми. Code.org - приголомшливий ресурс для людей будь-якого рівня підготовки".

The Great Courses від The Teaching Company

"Одним з моїх улюблених джерел цікавих лекцій є The Teaching Company. Вони публікують лекції неймовірних професорів, які можуть ділитися знаннями майже з кожної теми, про яку ви можете подумати. Коли я подорожую, то завжди беру з собою хоча б один зі своїх дисків з їхніми лекціями".

Big History Project

"Якщо ви можете назвати себе вічним студентом, вам варто звернути увагу на Big History Project. Цей безкоштовний онлайн-курс дає вам всебічний погляд на історію Всесвіту від Великого Вибуху до сьогодні", - зазначає Білл Гейтс.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Бізнесмен
Опубліковано:
27.01.2018 19:02
Переглядів1045
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг