Нацбанк випустить пам'ятну монету на честь Святого Миколая

До дня Святого Миколая, а саме 12 грудня, Національний банк України введе в обіг пам'ятну монету номіналом п'ять гривень.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Присвячена монета святу любові і турботи до ближнього – Дню Святого Миколая, який відомий своїм служінням людям, а історія його вшанування в Україні сягає ще часів Київської Русі. Життя цього святого пов`язане з творінням чудес, а його духовний досвід передається людям із покоління в покоління. Святий Миколай – символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дитиною впродовж року. А діти напередодні свята пишуть йому листи зі своїми побажаннями.

За даними Нацбанку, тираж монети становитиме 75 тисяч штук.

На аверсі монети розміщено стилізоване зображення Святого Миколая, під яким – веселка з іграшками, малий Державний Герб України, рік карбування монети 2016, напис УКРАЇНА та номінал - 5 ГРИВЕНЬ; праворуч – логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети зображено кольорову композицію – радісні діти з іграшками у руках, угорі напис: ДО НАС ЗАВІТАЙ,СВЯТИЙ МИКОЛАЮ!

Художники: Таран Володимир, Харук Олександр, Харук Сергій. Скульптор: Атаманчук Володимир.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Економіка
Опубліковано:
09.12.2016 18:53
Переглядів818
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг