Податківці почали рейди на роботодавців, в яких є неповні ставки

Податкова здійснює рейди на підприємців, які тримають працівників не на повну ставку.

Це пов'язано з підвищенням мінімальної зарплати втричі з 1 січня. Про це розповів економіст Андрій Новак для business.ua

"Формально працівників не звільняють, але переводять на півставки чи чверть ставки. Тому формально великого безробіття не зафіксують. В освіті, медицині, спорті багатьом працівникам немає причин працювати на повну ставку. Наприклад, на повну ставку не беруть випускників вузів. Це нормально. Змушувати такі заклади працювати на повну ставку не можна. Зараз почалися рейди податкової. Приходять з представниками поліції і нараховують штраф, якщо хтось не працює на повну ставку", - говорить Новак.

За його словами, підприємцям варто фіксувати такі рейди на відео.

"Потрібно вимагати пояснень, на основі чого відбувається така перевірка, чому присутня поліція. Роботодавця не можуть змусити перевести всіх на повну ставку. Багато виробничих процесів не потребують, щоб всі працівники працювали на повну ставку", - додає економіст.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Економіка
Опубліковано:
11.02.2017 11:48
Переглядів1923
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:39
11.02.2017
васильок
підприємці викручуються як можуть.
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг