В Україні подорожчає молочна продукція, - експерт

Експерти кажуть, що ціни на молоко та кисломолочну продукцію різко виростуть.

Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич на прес-конференції розповів про ситуацію з ринком молока в Україні. Інформує hyser

Так, експерт вважає, що заборона на покупку молока другого сорту від приватних виробників несе загрозу переробним підприємством України. Іван Томич каже, що через цю заборону молокозаводи будуть змушені закриватися. А як наслідок – ціни на молоко та кисломолочну продукцію різко виростуть.

"На даний момент до 45% молока на переробні підприємства надходить від дрібних українських виробників. Заборона на сировинне молоко другого сорту поставить під загрозу діяльність цих підприємств", – зазначив експерт.

Як відомо, з липня 2018 року в Україні набуде чинності заборона для переробних підприємств на покупку сирого молоко другого сорту (домашнього молока) від населення. Ця заборона почне діяти в рамках угоди України про асоціацію з ЄС.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Економіка
Опубліковано:
20.01.2018 11:27
Переглядів506
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-08-2018 17-08-2018 16-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг