В Україні з'явиться нова платіжна система

Національний банк України узгодив правила платіжної системи "IBOX MONEY TRANSFER" та видав платіжній організації цієї системи ПАТ "Агрокомбанк" (м. Київ) свідоцтво від 12 травня 2016 року № 29.

Відомості про "Ibox money transfer" внесено до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури (далі – Реєстр платіжних систем). Повідомляє прес-служба НБУ

Платіжна система "Ibox money transfer" наразі є 8-ю платіжною системою на ринку України, що створена банком-резидентом.

Згідно з її правилами учасниками платіжної системи можуть бути банки та небанківські фінансові установи України, що мають ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунку, та установи-нерезиденти, які відповідно до законодавства своєї країни мають право здійснювати переказ коштів.

Платіжна система "Ibox money transfer" призначена для переказів у національній валюті, доларах США, євро та російських рублях.

Внутрішньодержавні перекази у системі здійснюються від фізичних осіб на користь фізичних і юридичних осіб, а також від юридичних осіб на користь фізичних осіб.

Транскордонні перекази здійснюються між фізичними особами.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Економіка
Опубліковано:
14.05.2016 11:39
Переглядів594
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг