На Волині священику заборонили служіння в церкві за наклеп і порушення дисципліни

На Волині протоієрею Леоніду Каменському, настоятелю Свято-Іовського храму села Оленине, заборонили священослужіння. Причиною цього стали неодноразові порушення священицької дисципліни, свідоме невиконання церковного послуху, наклеп на священоначаліє.

Про це сказано в Указі єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла.

Як повідомив прес-секретар Волинської єпархії УПЦ протоієрей Олег(Точинський) виданню "Волинь24", Леоніда Коменського заборонили в служінні через наклеп на священоначальство.

"Почалося звинувачення в екуменізмі та єресях вищого церковного керівництва, а саме єпископа Волинського та Луцького Нафанаїла та Предстоятеля УПЦ митрополита Онуфрія", розповів отець Олег.

Як відомо, екуменізм це ідеологія та рух за співпрацю та взаєморозуміння між християнами різних конфесій. Після того, як йому зробили зауваження та попередили Леонід Коменський не зважав і ще більше загострив ситуацію.

"Діло в тому, що є такі внутрішньоцерковні течії, представники яких вважають, що не можна навіть вітатися за руку з представниками інших релігій. Це течії ультраконсервативного напрямку", зазначає прес-секретар єпархії.

Отець Олег розповідає, що Леоніда Каменського попереджали за три місяці до того, як прийняли рішення заборонити його в служінні.

"Попереджали коли владика Нафанаїл приїжджав до Михнівського монастиря. Тоді Леонід Каменський поводився нестримано. Так само агресивно поводилися налаштовані ним люди. Потім владика приїздив до Каменського на прихід, але священик не з'явився", додає отець Олег.

У принципі, за словами прес-секретаря Волинської єпархії, таким вчинком, він підтвердив свої слова: "Я з ними не хочу мати діла". На думку отця Олега (Точинського), у забороненого священика є шанс повернутися до служіння.

"Було багато таких випадків. Люди часто помиляються. Такі дії (заборона в служінні) вчиняються не для того, щоб покарати, а для того, щоб навернути до каяття", зазначає протоієрей.

Зараз в селі Оленине служить інший священик. Священика-вигнанця, який тут жив, в селі немає.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
12.03.2017 09:23
Переглядів3531
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
02:04
15.03.2017
Сергій
Помилки у тексті повиправляйте, будь ласка.
15:31
12.03.2017
Людмила
А як же любов до ближнього???? Чи московський патріархат - це найбільша велич????? Ісус приймає до свого серця усіх людей ...
14:22
12.03.2017
Шалапін
За рукостискання? Подуріли........
останні новини
24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг