Суд у справі Вусенко перенесли. Поліщук не з'явився

Секретар Луцької міської ради Ігор Поліщук написав клопотання про відкладення справи, позивачем якої є Юлія Вусенко, а відповідачем – Луцька міська рада та Григорій Пустовіт.

Як відомо, слухання справи Вусенко Луцький міськрайонний суд призначив на 30 березня.

Поліщук передав заяву в суд, у якій зазначив, що жодних ухвал чи повісток не отримував. Бажання перенести слухання Ігор Поліщук пояснив тим, що сьогодні, 30 березня, він бере участь в офіційній зустрічі за участі народних депутатів.

Натомість Юлія Вусенко навпаки просить суд продовжити слухання справи.

Її адвокат Володимир Гурін зазаначив, що неправильно відкладати суд через відсутність 3-ї сторони. Причина відсутності, мовляв, не була належно обґрунтована.

Начальник юридичного відділу Луцькради Олександр Рачков зауважив, що справу таки треба перенести.

"Необхідно відкласти розгляд справи. Адже рішення про обрання Поліщука є похідним в цій справі. Однозначно, його права будуть порушені в цій справі", – запевнив він.

"Якщо Поліщука залучають третьою стороною, то треба дати йому можливість виступити. Ненадання йому можливості зреалізувати своє право буде не на користь жодній стороні", – зазначила представниця сторони захисту Наталія Андріяш.

У підсумку, після деяких обговорень, суддя Валентина Пушкарчук перенесла розгляда справи на 15:30, 5 квітня.

Між іншим, адвокат Григорія Пустовіта Віктор Веремчук зазначив, що, ймовірно, саме він представлятиме інтереси Ігоря Поліщука.

Нагадаємо: Луцький міськрайонний суд розглядає справу за позовом Юлії Вусенко, у якому вона вимагає визнати нечинним та скасувати рішення Луцької міської ради від 15.03.2017 року № 19/1 "Про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Вусенко Ю.В."

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
30.03.2017 13:30
Переглядів2278
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:05
30.03.2017
ВАДИМ
А під конвоєм привести не можна було?
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг