Ви думаєте, серед релігії немає хедхантінгу? – волинський бізнесмен

Релігії варто підлаштовуватися до вимог сучасності
Фото: ілюстративне

Волинський бізнесмен і співвласник компанії VolWest Group Віктор Корсак вважає, що корпоративні відносини в компанії доцільніше називати не культурою, а релігією.

Таку думку Віктор Корсак висловив під час West HR Forum-2017 у Луцьку, 27 квітня.

"Ми дуже ортодоксально мислимо. Насправді кожна компанія – це, за фактом, міні-секта", – каже він.

На думку економіста, в структурі корпоративної культури і релігії існує багато спільного. Проте людей таке порівняння може шокувати, адже вони бояться всього сакрального.

Віктор Корсак каже, що використовуючи термін "корпоративна релігія", ставить за мету психологічно вивести людей зі стану рівноваги.

Також він зауважує, що навіть релігії сьогодні змушені підлаштовуватися до вимог сучасності, використовуючи нові технології для залучення людей.

"А що, серед релігії немає хедхантінгу (пошук рідкісних спеціалістів, – К.)?", – іронічно запитує голова Ради директорів VolWest Group.

"Ви подивіться, що з ІДІЛом робиться, що з мусульманством робиться. Дивіться, як вони розвиваються. Сьогодні, щоб мусульманину помолитися, йому навіть не треба знати мови. Йому достатньо скачати на свій комп'ютер молитву. І це вважається, що він з Аллахом", – зауважує Віктор Корсак.

"Це 21 століття. Це наші хлопці в рясах ходять, не можуть проснутися. А насправді вони втрачають позиції", – додає бізнесмен.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
27.04.2017 17:10
Переглядів2334
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг