У Луцьку підписали меморандум для досягнення "нового рівня безпеки"

Патрульна поліція Луцька, міська рада та управління поліції у Волинській області підписали 1 лютого меморандум про співпрацю.

Про це повідомили в секторі комунікації ГУНП у Волинській області.

"Ми об'єднуємо наші зусилля для досягнення нового рівня безпеки громадян. Визначальним є захист прав і свобод кожної людини, підвищення ефективності протидії злочинності. Наше спільне завдання – запобігти загрозам і гарантувати громадянам безпеку", – підкреслив Петро Шпига.

Документ передбачає оперативну взаємодію волинської поліції, патрульної поліції та міської ради для досягнення нового рівня безпеки мешканців та гостей обласного центру. Зокрема, планують встановити на виїздах з Луцька, мостових переходах, маршрутах руху транзитного транспорту, ключових перехрестях системи відеофіксації номерних знаків транспортних засобів "Відеоконтроль Рубіж".

Окрім того, в закладах торгівлі, автозаправних комплексах, місцях паркування автотранспорту, об'єктах комунальної власності встановлять системи відеоспостереження з високою роздільною здатністю та можливостями архівування й передачі даних в режимі онлайн в чергові частини Луцького відділу поліції.

Меморандум засвідчує також спільні погляди на вирішення соціальних проблем. Зокрема, планують створити систему закладів соціального захисту "Соціальні будинку", де надаватимуть людям медичну допомогу, нічліг і харчування.

Ініціатором підписання меморандуму виступило Головне управління Національної поліції у Волинській області. Документ від імені Луцької міської ради підписав міський голова Микола Романюк, від управлінням патрульної поліції в Луцьку – її начальник, лейтенант поліції Антон Цюцюра.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
04.02.2016 14:00
Переглядів468
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-06-2018 23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг