У Луцьку почали тестувати поліцейських

Перші групи працівників Головного управління Національної поліції у Волинській області 4 лютого в Луцьку взяли участь в атестаційному тестуванні.

Його проводять з метою об'єктивного і неупередженого з'ясування спроможності поліцейських за професійними та особистісними якостями виконувати службові обов'язки на посадах в апараті Національної поліції України чи органах поліції, - повідомили у секторі комунікації ГУНП у Волинській області.

Зокрема, тестування передбачає перевірку рівня загальних навичок працівника, а також рівня знань основних нормативно-правових актів, які регулюють професійну діяльність поліції, наприклад, Конституції України, Закону України "Про Національну поліцію", Кримінального кодексу, Кримінального процесуального кодексу, Законів України "Про оперативно-розшукову діяльність", "Про запобігання корупції".

Проходять поліцейські також і психологічні тести.

Під час тестування поліцейським заборонено користуватись електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, іншими матеріалами, а також спілкуватись один з одним.

З наступного понеділка, 8 лютого, розпочнуть роботу атестаційні комісії. Вони оцінюватимуть професійні та особистісні якості працівників і прийматимуть фінальні колегіальні рішення щодо придатності до служби в поліції. В атестаційних комісіях працюватимуть також і представники громадськості, ЗМІ та правозахисних організацій.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
04.02.2016 19:39
Переглядів616
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг