У міськраді розповіли про перспективу розширення меж Луцька

Збільшення меж Луцька можливе шляхом добровільного об'єднання територіальних громад.

Депутати Луцької міської ради поцікавились чи можливо розширити межі Луцька, оскільки місто "захлинулось" в своїх межах. Про це йшлося на засіданні сесії міської ради 5 лютого.

Начальник управління містобудування та архітектури Луцької міської ради Леонід Герасимюк сказав, що збільшення меж міста можливе шляхом добровільного об'єднання громад. Також додав, що є така перспектива.

"Момент об'єднання територіальних громад можна використати для розширення меж Луцька. Однак, з точки зору архітектури, важливим є комплексний розвиток територій", - сказав Леонід Герасимюк.

Також Леонід Герасимюк додав, що планує провести круглий стіл, де обговорять перспективу майбутнього об'єднання містобудівної документації з документацією сільрад. Важливим кроком є також і те, щоб переконати сільські громади в доцільності й перевагах, які на них чекають після добровільного об'єднання територіальних громад.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
05.02.2016 17:05
Переглядів890
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг