Рух тролейбусів у Луцьку може бути паралізовано, – керівник ЛПЕ

Луцьке підприємство електротранспорту отримало попередження про несплату за електроенергію.

Про це 8 червня заявив головний інженер підприємства Володимир Бабич, який виконує обов'язки керівника, поки директор Ігор Грицюк на лікарняному.

"В нас є попередження. 6 червня був термін проплати за електроенергію. Якщо ми до 16 червня не розрахуємося, можуть нам відключити подачу електроенергії. А це зупинить весь транспорт", – зазначив він.

Зі слів працівника ЛПЕ, кошти підприємство заробило. Проте вони не були перераховані з міського бюджету на рахунок підприємства.

"Треба розраховуватися за електроенергію. Кошти підприємство має. Зароблені кошти. Для того, щоб розрахуватися, треба, щоб вони були на рахунку підприємства", – каже Володимир Бабич.

Головний інженер наголошує, що вартість електроенергії останнім часом суттєво зросла.

"Якщо раніше платили 300-400 тисяч, сьогодні ця сума переходить за мільйон", – зауважує він.

До слова, на підприємстві існує заборгованість за зарплатою. Проте в.о. міського голови Ігор Поліщук під час особистого візиту на ЛПЕ 8 червня пообіцяв, що впродовж дня кошти на рахунок підприємства будуть перераховані.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
08.06.2017 12:00
Переглядів1515
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг