Син міського голови Володимира-Волинського хоче будуватися поруч з історичною пам'яткою

На сесії Володимир-Волинської міської ради, яка відбудеться 10 лютого, депутати можуть дозволити сину міського голови Руслану Саганюку будувати багатоповерховий будинок поруч з валами древнього городища.

Відповідно, до проекту рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і передачу їх в користування на умовах оренди, у власність, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки" депутатам пропонують затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення власної земельної ділянки з площею 512 квадратних метрів на вулиці Соборній 9-С з будівництва та обслуговування стоянки на будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку Саганюку Руслану Петровичу, - інформує Волинь:Світ.

Руслан Саганюк - старший син мера Володимира-Волинського Петра Саганюка.

Також даним проектом рішення пропонується затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вулиці Соборній 9 - Хомичу Андрію Анатолійовичу з будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд на будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Як пише видання, Андрія Хомича у місті називають "людиною Саганюка", а також пов'язують його прізвище з подіями відомого волинського сафарі. Окрім цього проект рішення в його остаточній редакції не був опублікований на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради та був розданий депутатам лише за два дні до сесії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
09.02.2016 10:25
Переглядів1004
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
00:52
11.02.2016
ВАСИЛЬ
спалю!!!
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг