Про що домовлявся Гунчик з послом Ізраїлю

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик провів робочу зустріч з Повноважним послом Ізраїлю Еліавом Бєлоцерковські, на якій погодив подальшу співпрацю у кількох сферах.

Зустріч відбулася у п'ятницю, 23 червня, – повідомляються на сайті Волинської ОДА.

Як розповів посол Ізраїлю, в них в країні діє програма підтримки та реабілітації військових. Він зауважив, що в її межах можна налагодити співпрацю з Україною, надаючи підтримку українським військовим.

Більше того, зазначив посол, окремі українські військові вже завдячують порятунком здоров'я після бойових поранень саме ізраїльським лікарям.

Одним із пріоритетних напрямків співпраці Володимир Гунчик назвав обмін студентами, їх навчання в Ізраїлі.

Представники обох країн дійшли згоди, що інтелектуальні здібності українських студентів та якісний навчальний процес в Ізраїлі дозволять підготувати якісних фахівців в тій чи іншій галузі.

"Загалом же, подальша співпраця між країнами знайде вияв у кількох сферах, досвід роботи в яких стане корисним як для України, так і для Ізраїлю", – зазначають на сайті.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Головна
Опубліковано:
25.06.2017 09:25
Переглядів1716
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг